Yönetim Kurulu Başkanı Mine TOZLU

Marka Yatırım Holding, Yönetim Kurulu Başkanı Mine Tozlu’nun geliştirdiği grup şirketleri altında temsil ettiği uluslararası 56 marka ile Türkiye’de Department Store Konsepti’nde öncü yaklaşımıyla ilkleri gerçekleştirmiştir.

Bunun yanı sıra finans, medya, emlak, hizmet ve teknoloji alanında da yatırımlarına devam ederek, yeni projeler hayata geçirmeye devam etmektedir. Marka Yatırım Holding, Türkiye ekonomisine katma değer sağlamak amacı köklü bir firma olan Ansa Holding’i 2016 yılında devir alarak bünyesine katarak Marka Yatırım Holding ismini almıştır.

 

Perakende, finans, emlak, hizmet ve teknoloji alanlarındaki yatırımlarını kararlılıkla sürdüren Marka Yatırım Holding, hedeflerini bir adım daha ileriye taşıyarak, Borsa İstanbul Ana Pazarı’nda, 14 Temmuz 2017 Cuma günü işlem görmeye başlamıştır. Dünya ve Türkiye ekonomisinin zorlu dönemlerden geçtiği bu süreçte Marka Yatırım Holding’in bulunduğu, “Yakın İzleme Pazarı”ndan “Ana Pazar”a geçişi, yatırımcılar ve “Yakın İzleme Pazarı”ndaki diğer şirketler açısından da örnek bir adım olarak gerçekleşmiştir.

 

Farklı sektörlerdeki 100’ü aşkın çalışanı ile var olduğu tüm alanlarda sürekli gelişme vizyonunu benimseyen Marka Yatırım Holding, değer yaratma ve bu değerleri paylaşarak birlikte yaşatma prensibi ile geleceğe emin adımlarla yürüyor. ‘En Değer’ ile medya, ‘En Garanti’ ile emlak ve finans,‘İstanbul Bujiteri’ ve ‘Dünya Markaları’ ile marka distribütörlüğü ve perakende sektörlerinde yer almaktadır. ‘Yüzde 100 müşteri odaklılığı ve verimliliği’ merkezine alan bir yönetim yaklaşımıyla tüm iş süreçlerini yöneten Marka Yatırım Holding, halka açık bir şirket olarak Türkiye ekonomisi için olduğu kadar aynı zamanda paydaşları için de çalışmaktadır.

 

Bünyesindeki saygın markalarla Türkiye’yi önemli platformlarda temsil eden Marka Yatırım Holding, gerek yurt içi gerekse yurt dışındaki yatırımlarını artırmak amacıyla hareket ederek, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda, sürekli gelişme vizyonuyla çalışmalarını sürdürmektedir.